EnglishPortuguesRussian
מורנגו
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9615315
להקה ברזילאית לחתונהלהקה ברזילאית לחתונהלהקה ברזילאית לחתונה

להקה ברזילאית לחתונה

בחתונות לא ניתן להסתפק בבינוניות ובקיצורי דרך. אין Second Chance ! ואין חזרה גנרלית! אתם רוצים להזמין את הטובים ביותר שיהפכו את האירוע שלכם לקסום וייחודי.
הרקדניות הברזילאיות מזמינות אתכם להוריד חלק מהדאגות והספקות של החתונה ולהתרכז בהכנות השונות, רשימת המוזמנים, שמלת הכלה ובתפריט. רחבת הריקודים נמצאת בידיים טובות. הכי טובות.
להמלצות מזוגות שהזמינו רקדניות ברזילאיות לחתונתם והתחתנו ב"ברזיל", אנא לחצו כאן.להקה ברזילאית לחתונה
אנחנו במורנגו לוקחים את עצמנו ברצינות. איננו מתפשרים על איכות, שירות ומקצועיות. בלהקה הברזילאית מופיעות הרקדניות הברזילאיות הטובות והאקזוטיות ביותר.

הרקדניות עוברות הכשרה מיוחדת, ועומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בענף האירועים, הן מבחינת החיצוניות והן מבחינת ההתנהגות המקצועית לפני ובזמן החתונה.

האומנים מתבקשים לתרום את חלקם גם לכאלה שאין ביכולתם הפיננסית להזמין את הרקדניות הברזילאיות (כחלק מ"אני מאמין" שלנו אנו מבצעים מופעי התנדבות רבים לאוכלוסיות נזקקות, בתי חולים, עמותות והוסטלים). בכל חתונה יהיו רגעים מרגשים וחשובים עבורכם ועבור המוזמנים אך אם תרצו להעצים אותם ולספק לאורחים ולעצמכם חוויה מסוג טיפ טיפה שונה, הזמנת רקדניות ברזילאיות לחתונה תהפוך את החתונה למסיבה של ממש והדקות המרגשות של החתונה יהפכו לקרנבל צבעוני ודרמטי. הרקדניות הברזילאיות בחתונה יהפכו את הרגעים הקסומים של האירוע למסיבה אמיתית, ובמסיבה הזו אתם והמוזמנים שלכם תהיו חלק בלתי נפרד מרחבת הריקודים. אז למה אתם מחכים? בואו לראות ולהתרשם מיכולות ואיכויות הרקדניות הברזילאיות הטובות בארץ. אנו נתאים את סגנון התלבושות וסגנון ה"פריצות" לרחבת הריקודים ע"פ הטעם שלכם והליין המוזיקלי שיבחר מול התקליטן, כך שהכל ישתלב בהרמוניה מושלמת.

איך נדאג שחתונה תהיה נוצצת ושמחה ולא וולגארית?

כאשר אנו בוחרים את הרלהקה ברזילאית לחתונהקדניות הברזילאיות שיופיעו בלהקה אנו מקפידים על חינוך ועל גישה נכונה לקהל ישראלי ולרחבת הריקודים בכלל. יש לזכור שהאירוע אינו בברזיל והמוזמנים הינם ישראלים וכך גם הליין המוסיקלי.
אנו מלמדים את הרקדניות כיצד לשמור על קשר עין עם הסובבים אותן ברחבת הריקודים ולשמור על אינטראקציה חיובית ואנרגיה שמתחדשת ברחבת הריקודים.
אחת המטרות של הרקדניות הברזילאיות הינה להגיע גם אל האורחים שלא נמצאים במרכז הרחבה.
במורנגו עובדות רקדניות ברזילאיות שמבינות שמאחורי כל חתונה מוצלחת יש עבודת צוות והופעה קבוצתית.
הרקדניות הברזילאיות שלנו ושאר הצוות שנמצא ברחבה מבינים שבעזרת שיתוף פעולה נכון עם הקהל נשיג תוצאה נהדרת של הרמוניה ושמחה ברחבה ולא מופע פרונטאלי ש"משתלט" על האירוע.
מאחורי כל הופעה של רקדניות ברזילאיות, אנו משקיעים המון מחשבה על סגנון ואופי הגישה לקהל ברחבת הריקודים. אנו דואגים לתת דגש על אווירה טבעית ולא מאולצת, על השתלבות ברחבה והפיכתה לקרנבל סוער ושמח כמו שחוגגים בברזיל.

להקה ברזילאית מקצועית לחתונה הינה "פוליסת ביטוח" לרחבת ריקודים תוססת, קצבית ואנרגטית.
אנו יודעים זה ה-ערב של חייכם. זה נכון. אבל זה גם כרטיס הביקור שלנו אשר מקנה לנו את הזכות לשמח עוד זוגות רבים. הלהקה הברזילאית מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האירועים והחתונות. אנו עמלים על כך שעות אין ספור ולוקחים את עצמנו ואת לקוחותינו ברצינות.

להקה איכותית לאירוע בלתי נשכח

שילוב של להקה ברזילאית בחתונה איננו קוטע את הרצף המוסיקלי של התקליטן, ואנו דואגים "לבנות" את האירוע בתיאום מלא ביננו- בינכם- ובין ה- DJ. הלהקה הברזילאית משתלבת בחתונה תוך דגש להקפיץ גם את הקהל "היותר מבוגר" שהרי ברגע כניסת הרקדניות הברזילאיות לרחבת הריקודים יחול מפנה חיובי בחתונה שתהפוך מ"חתונה" ל"מסיבה". סביר להניח כי הקהל הצעיר יותר והחברים של החתן והכלה יהיו בכל מקרה ברחבת הריקודים והם גם ימשיכו לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה. במהלך החתונה משתלבת הלהקה הברזילאית במספר "פריצות" בסגנונות מוסיקליים שונים תוך תיזמון מושלם מול התקליטן ומנהל האירוע (מטעם האולם). אם עלה בליבם חשש כלשהו לגבי כמות המוזמנים או היכולת של התקליטן לקלוע ולהרקיד 100% מהקהל, אנו נשמח להזמינכם לבוא ולהתרשם כיצד הלהקה הברזילאית משתלבת בחתונה וכיצד מגיב הקהל לנוכחות הייחודית של הלהקה הברזילאית.

להקה ברזילאית לחתונה אשר עושה את עבודתה כראוי יכולה לפצות על בחירת שירים לא נכונה של התקליטן, ואף על אוכל שאינו משביע את רצון 100% מאורחים היות וקהל שרוקד הוא קהל שנהנה, וקהל שרוקד לא שוכח את החוויה והאנרגיה שברחבת הריקודים. אם תחשבו על זה, אז החתונות שנחרטו בזכרונכם הינן החתונות שרקדתם בהן ולאו דווקא בגלל הקישוט במרכז השולחן.... בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה מטריפה בה משפחות הכלה/ החתן מזמינים להקה ברזילאית לחתונה וזאת מבלי שאף אחד מאורחים יודע על כך. זוהי אטרקציה נהדרת ובהחלט משתלמת הן מהצד הכלכלי והן בערך המוסף לחתונה. ניהול נכון של המסיבה וטיימינג מדויק בו משתלבת הלהקה הברזילאית בחתונה יביאו את הערב לרמות התלהבות ואנרגיה מפתיעות!.

ייתכן כי בין המוזמנים יהיה קהל דתי/ חובשי כיפה ולכן חשוב לידע אותנו כי ללהקה הברזילאית עשרות תלבושות אשר מתאימות לקהל שומרי המצוות. ישנן תלבושות "בדרגות" צניעות שונות ואנו בטוחים כי תמצאו את התלבושת הססגונית המתאימה לקהל שלכם מבלי לפגוע ברגשות הקהל הדתי. אתם יכולים להיות רגועים כי עשינו מאות חתונות שבהן הייתה דרישה לתלבושות צנועות ומאות אירועים שבם היו נוכחים חובשי כיפות (אירועים לעיריית ירושלים, עיריית ת"א, מופע להנהלת בתי המשפט בירושלים, משרדי ראש הממשלה, עיריית בית שמש, עיריית צפת, עיריית טבריה, מופעים בבתי מלון, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מופעים לחיל הים וחיל האוויר, מופעים בקניונים, אוניברסיטת חיפה ות"א ועוד ועוד ועוד). רחבת הריקודים נמצאת בידיים טובות. הכי טובות. נשמח להכירכם ולבנות אתכם את היום הגדול שלכם.

לסיכום

אנו הטובים בארץ! ועושים זאת המון שנים עם המון התלהבות ועל כך יעידו מאות מלקוחותינו. להמלצות מזוגות שהזמינו את הלהקה הברזילאית לחתונה והתחתנו ב"ברזיל", אנא לחצו כאן. הלהקה הברזילאית הופיעה בעשרות תוכניות טלוויזיה! אנו נקשיב- נייעץ- נלווה וביחד נבנה את האירוע בקצב המיוחד שלכם, מתוך האמונה שיחס אישי ושיתוף פעולה יניבו את הפרי הטוב ביותר.

לקוחות