EnglishPortuguesRussian
מורנגו
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9615315
להקה ברזילאית לאירועיםלהקה ברזילאית לאירועיםלהקה ברזילאית לאירועים

להקה ברזילאית לאירועים

להקה ברזילאית לאירועים פרטיים ועסקיים. כחלק מה"אני מאמין" של הלהקה, אנו עושים מופעים בהתנדבות מלאה לעמותות וארגונים של אוכלוסיות נזקקות. מזה 17 שנים אנו מופיעים ברחבי אירופה, פרסומות, תוכניות טלוויזיה ואירועים שונים ומגוונים. בכתיבת שורות אלו אנו רוצים להעביר אליכם את המסר החשוב אותו עליכם לקחת בחשבון טרם בחירת להקה ברזילאית או להקה לאירועים. פרטי כמסחרי. בתחום הלהקות הברזילאיות לאירועים אנו נפגשים פעמים רבות בעסקים המציגים עצמם כ"להקה ברזילאית לאירועים". לרוב מדובר, בבעל/ת עסק אשר מספח אליו מספר נגנים/ רקדנים מהתחום ויחדיו הם יוצאים לאירועים- ולכולם זיקה משותפת שהינה להרוויח כסף.

אם נבחן את משמעותה של "להקה", בעצם נבין כי לא מדובר באמת בלהקה ברזילאית, כי אם על מספר "פרילנסרים" הנפגשים לפרקים במטרה להופיע באותו האירוע ובעיקר להרוויח את שכרם. אותם "פרילנסרים" יכולים להופיע עם מספר בתי עסק (להקות ברזילאיות לאירועים) ולהחזיק מטרה משותפת לאותו האירוע... להרוויח שכרם ותו לא. לא מדובר על אומנים אשר מופיעים קבוע ולעיתים אפילו כלל לא מופיעים. ל"פרילנסרים" אלו אין מחויבות קבוצתית וכל עוד אינכם מזמינים אותם באופן פרטי אינכם יכולים לדעת כיצד יתפקדו באירוע שלכם בתוך קבוצה. כאשר קבוצת רקדנים ברזילאים נכנסת יחד לאירוע עליה לתפקד כיחידה (להקה ברזילאית) ולא כיחידים "פרילנסרים" הלא קשורים בקשר אחד עם השני. אז מהי בעצם להקה ברזילאית לאירועים? ומדוע חשוב לכם לדעת עובדות אלו כשאתם חושבים על סגירת האירוע שלכם ובחירת ספק. ובכן להקה- משמעותה קבוצה של אנשים- אומנים במקרה הנ"ל הנעים יחד למטרה משותפת. קבוצה אשר מתפקדת כיחידה אחת- כמשפחה, ולאורך זמן להשגת מטרות משותפות. הלהקה דואגת לאומנים והאומנים דואגים ללהקה. זוהי מעין מערכת יחסים הדדית המבוססת על אמון ורצון להצליח.

מהי מטרה משותפת בתחום האירועים

ובכן, מטרה משותפת יכולה להיות הצלחת האירוע הפרטי או העסקי שלך בו הוזמנה הלהקה להופיע. הצלחה זו, אשר גורמת לכך ששמה הטוב של הלהקה הברזילאית ילך לפנייה ויהווה כרטיס ביקור חזק ואמין בתחום האירועים, היא תנאי הכרחי להמשכיות ולקיומה של הלהקה באירועים. כל חברי הלהקה הברזילאית הקבועים שותפים לאותו אינטרס עמוק להצלחה ולהמשכיות. יותר הצלחה שווה יותר עבודה לכולם בלהקה. כבעלי הלהקה הברזילאית מורנגו, אנו רואים את השאיפה המתמדת של הרקדניות והרקדנים הברזילאים להשתפר ולהצליח יחד באירועים ולפעול ברצף ובאחידות להגשמת יעדים משותפים, כגון מופעי במה ייחודיים באירועים עסקיים ופרטיים כאחד.

אנו יודעים שעל הלהקה הברזילאית לאירועים להיות תמיד בתנועה מתמדת להתחדש, להתקדם ולהתפתח בתחום האטרקציות והמופעים כדי לשרוד- להוביל ולשגשג.

ואיך כל החפירה הזו מועילה לך??

האומנים בלהקה הברזילאית מבינים כי הנכם (הלקוחות) כרטיס הביקור הכי טוב ואמין שלנו- לכן תמיד נשקיע וניתן את מאת האחוזים שלנו להצלחת האירוע. לא נחסוך עליכם, לא יופיעו אצלכם באירוע רקדניות ברזילאיות "זולות" ולא מקצועיות.
הלהקה הברזילאית מחזיקה אומנים קבועים וייחודיים אשר מחויבים לה ולעקרונותיה. לאומני הלהקה ישנו צורך מתמיד לשמור על הרמה הגבוהה ביותר אשר תבטיח את מקור הפרנסה הקבוע והיציב. ללהקה הברזילאית יש את יתרון הקבוצתיות: אחד מכיר את השני ויכול לסמוך על מה שיתרחש באירוע ובלקיחת אחריות על האנרגיה והשמחה ברחבה.

בלהקה, כמו במשפחה, אחד בשביל כולם וכולם בשביל האחד

אם נרחיב סוגיה זו נוכל לומר בבירור שכאשר ישנה להקה המורכבת מאומנים הרגילים לעבוד יחד ומתנהלים כקבוצה אחת זהו יתרון ענק עבור לקוחות האירועים.
מדוע? תארו לעצמכם שאתם רוצים לבנות בית ואחד לא מבין את שפתו של האחר? כך בדיוק קורה כאשר "להקות" קוראות לפרילנסרים להופיע באירוע מזדמן ומציגות מצג שווא של להקה. סיפור בבל כבר אמרנו?
אלפי לקוחות מרוצים ומאות המלצות ברחבי הרשת יאפשרו לכם לדעת בוודאות שבחרתם את הכי טובים שיש. לא חסר סיפורים בעולם האירועים בו הרקדנים לא יודעים מה ללבוש, איך להתנהג, מה לצפות אחד מהשני ואיך לשתף פעולה, אם בכלל. כל רקדן ברזילאי מופיע כמעט בנפרד אך באותו הזמן...מתוך קבוצה של ארבעה או חמישה אומנים כל אחד מושך לכיוון אחר ואין אחידות וקבוצתיות ברחבה אשר מניעה את הקהל.
בקיצור- חובבניות. הרקדנים/ נגנים/ אומנים בלהקת מורנגו מתאמנים וצוברים יחד "קילומטרים" של ניסיון ושותפות ב"זמן במה" וגם מאחורי הקלעים באירועים.

בלהקה ברזילאית אמיתית

כל אחד ואחת יודעים את תפקידם האישי ואת שפתו של האחר. האומנים בלהקה מגיעים לאירוע מתוך מטרה משותפת להצלחה ולהמשכיות מקצועית. מעבר לזאת, האומנים אפילו אחראים על מצב הרוח הטוב אחד של השני מאחורי הקלעים ודואגים זה לזה במטרה להשיג את ההצלחה המיוחלת. היכרות ואחריות קבוצתית זו- קריטית בזמן האירוע כאשר ברחבת הריקודים נוצרת אנרגיה משותפת של האומנים והקהל. בין האומנים בלהקה לאירועים ישנה הבנה קוהרנטית אפילו במבט ויש ניסיון שנצבר ומבטיח את הצלחת האירוע שלך.

לסיכום ניתן לומר במפורש כי בלהקה הברזילאית מורנגו השותפות והקביעות של האומנים מחזקות את תחושת החשיבות להצלחת האירוע מחד ומשפרות תוצאות פעילותם של האומנים באירוע מנגד.
בלהקה אנו עדים לאחריות והדדיות משותפת, לא רק אחד כלפי השני אלא גם כלפי הקהל ככלל ולהצלחת האירוע בפרט.

לקוחות