רקדנים ברזילאים

רקדנים ברזילאים ורקדניות אקזוטיות
היישר מריו דה גניירו אל רחבת הריקודים

רקדנים ברזילאים

הרקדנים הברזילאים יביאו עמם את השמחה והאותנטיות המאפיינת את מקום הולדתם ויפתיעו אתכם ואת לקוחותיכם בערב קסום ומרגש שיחרט בזכרונכם.
מהי הייחודיות של רקדנים ברזילאים ?
האם כל רקדן יכול להיות רקדן ברזילאי?
האם יופי אותנטי, גוף שרירי וצבע עור שחום יספיקו להעביר את התחושה שרקדנים ברזילאים אמורים להעביר בכל הופעה?
לכולנו יש כבר מושג איך רקדנים ברזילאים נראים מכיוון שלרקדנים ברזילאים יש "ניראות" מאוד מסוימת- בדרך כלל הרקדנים הברזילאים הם שחומי עור בעלי גוף שרירי ומחוטב ולכולם חיוך רחב.
אבל הייחודיות של הרקדנים הברזילאים אינה נמצאת רק בחיצוניות שלהם היא מתבטאת גם בדרך החשיבה וסגנונם הייחודי.
הרקדנים הברזילאים יודעים להעביר את השמחה והקסם של מקום הולדתם לאנשים הסובבים אותם.
כולנו אוהבים שמחה אותנטית, פשוטה וסוחפת, כולנו אוהבים "לשבור את השגרה" ו"לצאת קצת מעצמנו" לפעמים. בעינינו הייחודיות של הרקדנים הברזילאים מעבר לנוכחותם המרשימה, היא היכולת לסחוף אחריהם קהל לריקודים בשמחה מרגשת ומקפיצה.
בארץ שלנו הרקדנים הברזילאים בולטים במיוחד, הם אקזוטיים ושונים מאוד במראה וממה שאנו רגילים לראות ברחוב בשגרת היומיום. יכולות הריקוד הגבוהות של הרקדנים הברזילאים בשילוב עם מוסיקה לטינית מקפיצה יגרמו לקהל המוזמנים לצפות בהתרגשות ולהפוך לחלק אינטראקטיבי מהמסיבה.
הרקדנים הברזילאים בהופעה לובשים תלבושות ברזילאיות אותנטיות מהקרנבל וכמובן שתלבושות אלו לא נראות לעיתים תכופות בהופעות ריקוד בארץ.
לרקדנים הברזילאים קסם שמושך ומהפנט את כולנו.
היכן טמון הקסם של הרקדנים הברזילאים?
יש אחדים שיגידו שהקסם טמון בתלבושות הקרנבל הברזילאיות. מכיוון שהתלבושות של הרקדנים הברזילאים בעלות מפתח נוצות ענק המגיע לגובה רם של שניים או שלושה מטרים, התלבושות הן צבעוניות מאוד ומרשימות ותופסות את העין ממרחקים. לדעת רבים גודל התלבושות מושך אותנו אל רחבת הריקודים וגורם להתפעלות הקהל.
אחרים טוענים שמה שקסום ברקדנים הברזילאים זה סגנון הריקוד הייחודי והשונה שלהם, החל מהקצב שמתחיל ברגליים דרך הזזת הישבן המאוד ייחודית לברזיל וגמישות הגוף המהפנטת.
לדעתנו הקסם של הרקדנים הברזילאים הוא השילוב בין השמחה האמיתית והפשוטה שלהם והיכולת הקסומה שלהם להשרות על כולנו את אותה התחושה ולגרום לנו לחייך ולשתף אתם פעולה.
כמובן שאם ניקח את כל המרכיבים יחד- תלבושות גרנדיוזיות יכולות ריקוד מרשימות ושמחה קורנת שמכניסה את הקצב ללב פנימה הרי שקיבלתם תמונה מדויקת כיצד רקדנים ברזילאים אמורים להיראות
ומהי הייחודיות שלהם.
רקדנים ברזילאים מביאים איתם את כל הייחודיות והקסם מהקרנבל היישר לאירוע שלכם.

  • 7
  • 7
  • 7