כל מה שאפשרי אנו עושים!
ומה שלא אפשרי....לוקח לנו קצת יותר זמן...

הלהקה הברזילאית "מורנגו" קיימת כבר 17 שנים בתחום ההופעות הברזילאיות ובתחום האירועים בכלל.
צברנו המון ניסיון וכיום אנו עומדים לרשותכם ומלווים אתכם לאורך כל הדרך עד לאירוע המושלם . אנו עושים את עבודתנו באהבה גדולה ומבינים את הזכות והאחריות הגדולה ללוות אתכם ביום המיוחד שלכם.
כאשר עובדים באמונה, באהבה ובהתלהבות, ועושים זאת לא רק בשביל לקבל תשלום, אז התוצאות הן בהתאם. יש לנו מחויבות רבה כלפי לקוחותינו, כלפי עצמנו וכלפי המוניטין שצברנו במשך השנים.

 

1- בכל הפרסומות ותוכניות הטלויזיה בשבע שנים האחרונות נבחרו הרקדניות ורקדני הלהקה להציג את האותנטיות והשמחה הברזילאית. בפרסומות לחברות דיאט קוקה קולה, סלטי שמיר, המרכז הישראלי לריהוט, עלית, תפוזינה, אל על, מגה בול, אדוויל, מי עדן, ערוץ הספורט, הדקה ה-90, YNET וגולדסטאר מופיעות רקדניות ורקדני הלהקה הברזילאית מורנגו.
2- בגאווה ובצניעות נאמר כי לא במקרה בחרו תוכניות הטלויזיה השונות בלהקה הברזילאית מורנגו (ארץ נהדרת, צחוק מעבודה, הכל הולך, המירוץ למיליוןמועדון לילה, לילה בכיף, היפה והחנון, בובה של לילה, האולפן השקוף, רצים לדירה, אקזיט, גם להם מגיע, כל בוקר, יום חדש, רעש, מנהרת הזמן, סבבה בנט, תוכנית הבוקר, מסדר זיהוי, סיגליות, ישנן בנות, i24-news).
3- בלהקה הברזילאית מורנגו יודעים כי אירוע מדהים הינו כרטיס הביקור הטוב ביותר. כאשר לקוחותינו יהיו מ-א-ו-ש-ר-י-ם אנו נגדל ונתפרסם (ולא מפרסומות ותוכניות טלויזיה).
4- הלהקה הברזילאית מורנגו הינה היחידה כיום בישראל המעסיקה עובדים קבועים הטובים ביותר בתחום, ולא "פרילנסרים" מזדמנים. זהו יתרון עצום עבור לקוחותינו מכיוון שהמחויבות, האחריות והגישה של עובד קבוע להצלחת האירוע הינה עצומה. האומנים מרגישים שהם חלק ממשפחת "מורנגו" ורואים בלהקה הברזילאית את מקום פרנסתם.
5- הלהקה הברזילאית תורמת כל חודש מופעים בהתנדבות מלאה לבתי חולים, עמותות ואוכלוסיות נזקקות, וזו בעינינו ההצלחה האמיתית שלנו, ומשם גאוותנו וברכתנו.
6-  הלהקה הברזילאית מורנגו הינה היחידה היושבת במשרד מסודר עם שירות לקוחות רציני ומקצועי. אנו נמצאים במשרד יום יום ודואגים לענות לצרכי הלקוחות ולדאוג לאומנים ולהופעות שבחוץ.
7- מורנגו תמיד מגוונים ומחדשים ויכולים "לבנות" מופע ייחודי ע"פ דרישות הלקוח.
8- אצל הרקדניות הברזילאיות של מורנגו אין איחורים, אין תירוצים, אין "שכחתי" ואין "לא בא לי". מדובר ברקדנים הברזילאים הטובים בארץ. נקודה.
9- כתוצר של התמדה יומיומית של אומני הלהקה והשאיפה למצוינות, מורנגו הינה הלהקה הברזילאית היחידה אשר מובילה את אירועי הענק במשק הישראלי, כגון קד"מ למפעל הפיס, פרסומת לבנק לאומי, קד"מ לחברת קורונה ופלאפון, קוקה קולה, הוט, מגה בול, נייקי, סלקום, אוסם, לוריאל, פוקס, עלית, אינטל, אל-על, ארקיע, יס, אמדוקס, אלביט, תנובה, חיל האויר, חיל הים, ניופאן, טורנדו, טיב טעם, מכבי תל אביב, משרד הביטחון, משטרת ישראל ועוד. לרשימת הלקוחות המלאה הקש כאן.
10- עיסוקכם היום יומי איננו הפקת אירועים ובחירת רקדניות ברזילאיות לאירועים.
כשאתם פונים ללהקה ברזילאית, לעולם אינכם יודעים אם הרקדניות הינן מקצועיות ומהי רמת המחויבות של הרקדניות להצלחת האירוע ולמוניטין.
כשמגיע צוות הרקדנים לאירוע שלכם, אין לכם מושג על המיומנות, התקשורת וצורת ההתנהגות באירוע. אנו ממליצים בחום רב להגיע ולהתרשם מהרקדנים כי אין כמו מראה עיניים!
11- הלהקה הברזילאית עובדת באופן עקבי ותמידי מול עשרות מפיקים וחברות ההפקה המובילות בארץ. המקצועיות, הגישה, והמחיר הינם פרמטרים שלא ניתן להתפשר עליהם (כי הרי אנו מייצגים את אותן החברות). 
12- למורנגו יש את מבחר התלבושות המושקע, המגוון והגדול בארץ! השכרנו תלבושות לתצוגות אופנה, לתוכנית האח הגדול, אירועי חברות ועוד.
13- בעידן האינטרנט פשוט מאוד לבנות אתר, לשים תמונות של רקדניות מאתרים ברזילאים ואף לציין כי ל"להקה" ניסיון של עשרות שנים או יובלים....לכן מומלץ בחום רב להפגש עם הספקים השונים, להבין ולהתרשם.
14- לצפייה בחלק מהפרויקטים האחרונים שלנו, כולל פרסומות ותוכניות טלוויזיה, לחצו כאן.
15- אנו מופיעים כ- 25 אירועים בחודש- נשמח אם תבואו להתרשם- כי העיניים לא משקרות...


אנו עומדים לרשותכם עם כל הידע, הניסיון והמחויבות שלנו כלפי עצמנו וכלפי הלקוחות שלנו ע"מ שהאירוע שלכם יהיה בדיוק כמו שחלמתם.
 

להמלצות מחתונות לחצו כאן