רקדניות ברזילאיות לחתונה

מה דעתכם לחגוג את החתונה בברזיל ?!
תרשו לרקדניות הברזילאיות
לקנות לכם כרטיס טיסה...

רקדניות ברזילאיות לחתונה

בחתונות לא ניתן להסתפק בבינוניות ובקיצורי דרך. אין Second Chance ! ואין חזרה גנרלית! אתם רוצים להזמין את הטובים ביותר שיהפכו את האירוע שלכם לקסום וייחודי.
הרקדניות הברזילאיות מזמינות אתכם להוריד חלק מהדאגות והספקות של החתונה ולהתרכז בהכנות השונות, רשימת המוזמנים, שמלת הכלה ובתפריט. רחבת הריקודים נמצאת בידיים טובות. הכי טובות.
להמלצות מזוגות שהזמינו רקדניות ברזילאיות לחתונתם והתחתנו ב"ברזיל", אנא לחצו כאן.
אנחנו במורנגו לוקחים את עצמנו ברצינות. איננו מתפשרים על איכות, שירות ומקצועיות. בלהקה הברזילאית מופיעות הרקדניות הברזילאיות הטובות והאקזוטיות ביותר.
הרקדניות הברזילאיות של הלהקה הופיעו ומופיעות בעשרות תוכניות טלוויזיה (המירוץ למיליון, ארץ נהדרת, הכל הולך, האולפן השקוף, רצים לדירה, לילה בכיף, בובה של לילה, צחוק מעבודה, היפה והחנון, תוכניות הבוקר השונות ועוד ועוד), פרסומות (קוקה קולה, עלית, תפוזינה, בנק לאומי, הדקה ה-90, גולדסטאר, מגה בול, עלית, אדוויל, המרכז הישראלי לריהוט, אל על, מי עדן, ערוץ הספורט).
הרקדניות עוברות הכשרה מיוחדת, ועומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בענף האירועים, הן מבחינת החיצוניות והן מבחינת ההתנהגות המקצועית לפני ובזמן החתונה.

האומנים מתבקשים לתרום את חלקם גם לכאלה שאין ביכולתם הפיננסית להזמין את הרקדניות הברזילאיות (כחלק מ"אני מאמין" שלנו אנו מבצעים מופעי התנדבות רבים לאוכלוסיות נזקקות, בתי חולים, עמותות והוסטלים).
בכל חתונה יהיו רגעים מרגשים וחשובים עבורכם ועבור המוזמנים אך אם תרצו להעצים אותם ולספק לאורחים ולעצמכם חוויה מסוג טיפ טיפה שונה, הזמנת רקדניות ברזילאיות לחתונה תהפוך את החתונה למסיבה של ממש והדקות המרגשות של החתונה יהפכו לקרנבל צבעוני ודרמטי.
הרקדניות הברזילאיות בחתונה יהפכו את הרגעים הקסומים של האירוע למסיבה אמיתית, ובמסיבה הזו אתם והמוזמנים שלכם תהיו חלק בלתי נפרד מרחבת הריקודים.
אז למה אתם מחכים? בואו לראות ולהתרשם מיכולות ואיכויות הרקדניות הברזילאיות הטובות בארץ.
אנו נתאים את סגנון התלבושות וסגנון ה"פריצות" לרחבת הריקודים ע"פ הטעם שלכם והליין המוזיקלי שיבחר מול התקליטן, כך שהכל ישתלב בהרמוניה מושלמת.
איך נדאג שחתונה תהיה נוצצת ושמחה ולא וולגארית?
כאשר אנו בוחרים את הרקדניות הברזילאיות שיופיעו בלהקה אנו מקפידים על חינוך ועל גישה נכונה לקהל ישראלי ולרחבת הריקודים בכלל. יש לזכור שהאירוע אינו בברזיל והמוזמנים הינם ישראלים וכך גם הליין המוסיקלי.
אנו מלמדים את הרקדניות כיצד לשמור על קשר עין עם הסובבים אותן ברחבת הריקודים ולשמור על אינטראקציה חיובית ואנרגיה שמתחדשת ברחבת הריקודים.
אחת המטרות של הרקדניות הברזילאיות הינה להגיע גם אל האורחים שלא נמצאים במרכז הרחבה.
במורנגו עובדות רקדניות ברזילאיות שמבינות שמאחורי כל חתונה מוצלחת יש עבודת צוות והופעה קבוצתית.
הרקדניות הברזילאיות שלנו ושאר הצוות שנמצא ברחבה מבינים שבעזרת שיתוף פעולה נכון עם הקהל נשיג תוצאה נהדרת של הרמוניה ושמחה ברחבה ולא מופע פרונטאלי ש"משתלט" על האירוע.
מאחורי כל הופעה של רקדניות ברזילאיות, אנו משקיעים המון מחשבה על סגנון ואופי הגישה לקהל ברחבת הריקודים. אנו דואגים לתת דגש על אווירה טבעית ולא מאולצת, על השתלבות ברחבה והפיכתה לקרנבל סוער ושמח כמו שחוגגים בברזיל.

 

אנו נקשיב- נייעץ- נלווה וביחד נבנה את האירוע בקצב המיוחד שלכם, מתוך האמונה שיחס אישי ושיתוף פעולה יניבו את הפרי הטוב ביותר.

 

לצפייה בגלריית רקדניות ברזילאיות לחתונה, הקש/י כאן.

  • 4
  • 4
  • 4