להקה ברזילאית לחתונה

להקה ברזילאית אותנטית מברזיל לחתונות 100% קרנבל, 100% שמחה
מה דעתכם להתחתן בברזיל ?

להקה ברזילאית לחתונה

להקה ברזילאית מקצועית לחתונה הינה "פוליסת ביטוח" לרחבת ריקודים תוססת, קצבית ואנרגטית.
אנו יודעים זה ה-ערב של חייכם. זה נכון. אבל זה גם כרטיס הביקור שלנו אשר מקנה לנו את הזכות לשמח עוד זוגות רבים. הלהקה הברזילאית מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האירועים והחתונות. אנו עמלים על כך שעות אין ספור ולוקחים את עצמנו ואת לקוחותינו ברצינות.
אנו הטובים בארץ! ועושים זאת המון שנים עם המון התלהבות ועל כך יעידו מאות מלקוחותינו.
להמלצות מזוגות שהזמינו את הלהקה הברזילאית לחתונה והתחתנו ב"ברזיל", אנא לחצו כאן.
הלהקה הברזילאית הופיעה בעשרות תוכניות טלוויזיה (המירוץ למיליון, ארץ נהדרת, הכל הולך, האולפן השקוף, רצים לדירה, לילה בכיף, מועדון לילה, בובה של לילה, צחוק מעבודה, היפה והחנון, תוכניות הבוקר השונות ועוד ועוד), פרסומות (קוקה קולה, עלית, תפוזינה, בנק לאומי, גולדסטאר, מגה בול, עלית, אדוויל, הדקה ה-90, המרכז הישראלי לריהוט, אל על, מי עדן, סלטי שמיר, ערוץ הספורט).
שילוב של להקה ברזילאית בחתונה איננו קוטע את הרצף המוסיקלי של התקליטן, ואנו דואגים "לבנות" את האירוע בתיאום מלא ביננו- בינכם- ובין ה- DJ. הלהקה הברזילאית משתלבת בחתונה תוך דגש להקפיץ גם את הקהל "היותר מבוגר" שהרי ברגע כניסת הרקדניות הברזילאיות לרחבת הריקודים יחול מפנה חיובי בחתונה שתהפוך מ"חתונה" ל"מסיבה". סביר להניח כי הקהל הצעיר יותר והחברים של החתן והכלה יהיו בכל מקרה ברחבת הריקודים והם גם ימשיכו לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה. במהלך החתונה משתלבת הלהקה הברזילאית במספר "פריצות" בסגנונות מוסיקליים שונים תוך תיזמון מושלם מול התקליטן ומנהל האירוע (מטעם האולם).
אם עלה בליבם חשש כלשהו לגבי כמות המוזמנים או היכולת של התקליטן לקלוע ולהרקיד 100% מהקהל, אנו נשמח להזמינכם לבוא ולהתרשם כיצד הלהקה הברזילאית משתלבת בחתונה וכיצד מגיב הקהל לנוכחות הייחודית של הלהקה הברזילאית.
להקה ברזילאית לחתונה אשר עושה את עבודתה כראוי יכולה לפצות על בחירת שירים לא נכונה של התקליטן, ואף על אוכל שאינו משביע את רצון 100% מאורחים היות וקהל שרוקד הוא קהל שנהנה, וקהל שרוקד לא שוכח את החוויה והאנרגיה שברחבת הריקודים. אם תחשבו על זה, אז החתונות שנחרטו בזכרונכם הינן החתונות שרקדתם בהן ולאו דווקא בגלל הקישוט במרכז השולחן....
בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה מטריפה בה משפחות הכלה/ החתן מזמינים להקה ברזילאית לחתונה וזאת מבלי שאף אחד מאורחים יודע על כך. זוהי אטרקציה נהדרת ובהחלט משתלמת הן מהצד הכלכלי והן בערך המוסף לחתונה.
ניהול נכון של המסיבה וטיימינג מדויק בו משתלבת הלהקה הברזילאית בחתונה יביאו את הערב לרמות התלהבות ואנרגיה מפתיעות!.
ייתכן כי בין המוזמנים יהיה קהל דתי/ חובשי כיפה ולכן חשוב לידע אותנו כי ללהקה הברזילאית עשרות תלבושות אשר מתאימות לקהל שומרי המצוות. ישנן תלבושות "בדרגות" צניעות שונות ואנו בטוחים כי תמצאו את התלבושת הססגונית המתאימה לקהל שלכם מבלי לפגוע ברגשות הקהל הדתי. אתם יכולים להיות רגועים כי עשינו מאות חתונות שבהן הייתה דרישה לתלבושות צנועות ומאות אירועים שבם היו נוכחים חובשי כיפות (אירועים לעיריית ירושלים, עיריית ת"א, מופע להנהלת בתי המשפט בירושלים, משרדי ראש הממשלה, עיריית בית שמש, עיריית צפת, עיריית טבריה, מופעים בבתי מלון, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מופעים לחיל הים וחיל האוויר, מופעים בקניונים, אוניברסיטת חיפה ות"א ועוד ועוד ועוד).
רחבת הריקודים נמצאת בידיים טובות. הכי טובות.
נשמח להכירכם ולבנות אתכם את היום הגדול שלכם.
 

לצפייה בגלריית להקה ברזילאית לחתונה, הקש/י כאן.

  • 2
  • 2
  • 2