אנו מתכבדים לשתף אתכם עם מעט תובנות וטיפים
לאירוע מוצלח יותר

 • ריכזנו עבורכם כמה עצות והמלצות בגובה העיניים- כי אין Second Chance ! 1) כפי שלא סגרתם את אולם האירועים בו בחרתם לקיים את האירוע על בסיס שיחת טלפון בלבד, אנו ממליצים לכם בחום לבוא להתרשם מיכולות ואיכויות האומנים הטובים בארץ בפגישת היכרות ופרזנטציה בו תוכלו להכיר אותנו ואנו נוכל להכירכם ולהתאים לכם את "החליפה" הייחודית שלכם, הן מבחינת תקציב, והן מבחינת התוכן.

  2) לחתנים שלנו דאגו להביא הרבה חולצות להחלפה..... באירוע שלכם אתם הולכים לרקוד הרבה יותר ממה שחשבתם.

  3) לכלות שלנו, תבואו רגועות, תסמכו עלינו אנחנו פה כדי שהאירוע יצא בדיוק כמו שרציתם.
 • 4) יש לנעול את הנעלים החדשות שקניתם כשבוע לפחות (בבית) על מנת שיתרככו ולא יגרמו לכאבים ביום החתונה.

  5) להורים ולמשפחה הקרובה- ביום החתונה מומלץ גם לכם "להוריד הילוך" ולהנות ביום המיוחד הזה.

  6) השקיעו בדברים הנכונים: אם ניתן לסכם את הזיכרון של מרבית המוזמנים שלכם מהאירוע אז אנשים אינם זוכרים את החליפה של החתן וגם לא את הקישוט במרכז השולחן. אנשים זוכרים את האווירה, השמחה והאנרגיה של האירוע.
 • 7) ביום החתונה, בין צילום לצילום ובין שיחת טלפון כזו או אחרת, אל תשכחו לאכול! ההתרגשות עולה ומומלץ לא להגיע לאולם האירועים מותשים ורעבים.

  8) במיוחד לחתנים: נא לא להגזים באלכוהול. הערב שלכם יהיה קסום ונדיר גם אם תישארו פיקחים...

  9) בתום החתונה דאגו שמישהו מהמשפחה יקח את הצקים בצורה מאובטחת.
 • 10) לסטודנטים יש הנחה בפתיחת תיק ברבנות (יש להביא תעודת סטודנט).

  11) יש לוודא כי לספקים אשר יתנו לכם שירות בחתונה (תקליטן, צלם, להקה ברזילאית, זיקוקים וכדומה) יש רישיון עסק, תעודת ביטוח וצד ג !!!

  12) יש לוודא כי האולם/ גן האירועים אינו מתכוון להגביל אתכם בשעת סיום והמלצרים לא מקפלים ציוד סביב השעה 24:00 (במיוחד אם הזמנתם רקדניות ברזילאיות...).
 • 13) חופה "מוקדמת" ו"מהירה" כלומר חופה שאורכה אינו עולה על 20 דקות ומתחילה בשעה סבירה= יותר זמן ריקודים!!!

  14) אם לא חייבים אז מומלץ להימנע מהקדשות/ ברכות/ ימי הולדת/ נאומים ..... וכל עניין שיקטע את רצף הריקודים ומעניין בדיוק 3-10 אנשים.

  15) אם אתם מעוניינים בריקודים ברצף, ללא הפסקה למנת הביניים, יש לתאם זאת עם מנהל האירועים/ רב מלצרים. חסרון: לא הכי אידיאלי לאכול כאשר ברקע מוסיקה "רועשת". יתרון: מסיבה !