מורנגו- כי ברזיל זה כאן...

 • "המירוץ למיליון" עם הרקדניות של מורנגו רקדניות ברזילאיות בפרסומת למירוץ למיליוןלאחר אודישנים של ערוץ 2 ו"רשת" נבחרו הרקדניות של הלהקה (בפעם ה- 18) להביא את השמחה והצבע הברזילאי למסך הטלויזיה.
 • "ארץ נהדרת" מארחת את מורנגו רקדנית ברזילאית בארץ נהדרתלאחר אודישנים נרחבים נבחרה רקדנית ברזילאית מבית מורנגו להשתתף בתוכנית המצליחה.
  זוהי הפעם ה- 17 שערוצי הטלויזיה בוחרים מורנגו.
  חפשו בגוגל: "ארץ נהדרת עם מורנגו"
 • רקדניות ברזילאיות בפרסומת חדשה אנרגיה ושמחה ברזילאית בפרסומת עם ציפי שביטלאחר אודישנים כלל ארציים נבחרו שוב הרקדניות הברזילאיות והרקדנים הברזילאים להציג את הטירוף הברזילאי, והפעם בפרסומת חדשה למרכז הישאלי לריהוט.
  חפשו בגוגל: "המרכז הישראלי לריהוט עם מורנגו"
 • פרסומת למונדיאל ולדקה ה-90 הרקדניות הברזילאיות והבטוקדה בפרסומת למונדיאל ולדקה ה- 90הלהקה הברזילאית נבחרה להופיע במספר משחקי כדורגל בליגת העל (וביניהם מכבי חיפה- הפועל חיפה, מכבי תל אביב- הפועל באר שבע) ולקדם את האפליקציה החדשה מבית הדקה ה-90 אשר מטיסה את הזוכים למונדיאל בברזיל.
 • דנה אינטרנשיונל וערוץ 24 עם מורנגו הרקדנים הברזילאים עם דנה אינטרנשיונלושוב לאחר אודישנים כלל ארציים נבחרנו להשתתף בהפקת התכנית "ישנן בנות".
  התכנית משודרת בערוץ 24.
 • חבילת "קרנבל ברזילאי" חבילת קרנבל ברזילאי- לאירועים פרטיים !חבילת קרנבל ברזילאי הכוללת תוכן מלא לאירוע, מופעים והפעלות של הלהקה הברזילאית, כניסה מיוחדת לאולם, מייצגים ומוסיקה איכותית
  + הטבה בשווי 350 ש"ח.
  פרטים במשרד.
 • "האח הגדול"- ערוץ 2 האח הגדול פינק את דיירי הבית במסיבה ברזילאית סוערתבהפקת "האח הגדול" החליטו על משימה ייחודית ולכן גייסו את להקת מורנגו הברזילאית.
  רקדניות הלהקה הביאו את תלבושות הסמבה והדיירים התלבשו בבגדי הקרנבל הברזילאי. היה שמייח וצבעוני !
  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-articles/Article-ba83af79c64d521004.html
 • אירוע לחברת פוקס FOX ברזילבאירוע המתוקשר של חברת פוקס בה נפרדו יעל בר זוהר ויהודה לוי מחברת פוקס, הופיעו 30 מתופפים ורקדניות מלהקת מורנגו.
  בימים אלו מלווה הלהקה קידום מכירות ארצי של הניו פארם והמשביר לצרכן.
  בשנה השלישית ברציפות ליוו מתופפי הבטוקדה של הלהקה את אירועי הספורט של נייקי.
 • ליידי דראם הרכב מתופפות ברזילאיהאטרקציה החדשה מבית מורנגו אשר כובשת את רחבות הריקודים- Lady Drum.
  מופע אנרגטי וסוחף של מתופפות פריקשן. הרכב ייחודי ובלעדי בארץ !
  במהלך ההופעה מביאות המתופפות את הכוח הנשי והעוצמה של התופים ישר למרכז הרחבה.
  המתופפות נותנות לקהל לטעום משמחת החיים של דרום אמריקה, תוך שילוב מקצבים ים-תיכוניים לצד מקצבים ברזילאיים אותנטיים (סמבה, אולודום, רגאיי, פאנק, אפרו ועוד).